Vítáme vás v našem e-shopu nabízíme levné povlečení , kvalitní prostěradla ,bytový textil, textil pro mateřské školky ,hotely a penziony.boby,sáně .povlečení smolka a matějovský,houdek ,výprodej kojeneckého oblečení .......

Pravidla obchodu.

1. Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s pravidly obchodu, s možnostmi platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních ůdajů ,objednávku nutno zrušit do 12hod. 

2. Žádáme Vás, abyste ve svém zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje do objednávkového formuláře. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou ve které máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných ůdajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás kontaktujte.

3. Pokud dojde mezi vyřízením a odesláním objednávky ke změně cen, platí vždy ceny uvedené v již uskutečněné objednávce.

4. Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka  kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud např. jde o vyšší hodnotu objednávky, nějaké chybějící či nepřesné údaje atp.


 5.Pokud je zboží v akci vyprodané  nebo slevněné nelze uplatnit stejnou cenu po obdržení nové dodávky..

Možnosti platby
 
Dodací podmínky
 
Reklamační řád
V souladu se zákonem č. 367/2000 , prodávající umožní nakupujícímu během 14 dnů od obdržení zásilky s novým zbožím toto zboží bez udání důvodu vrátit. Zboží bude zákazníkem odesláno pouze doporučeně a nikdy ne formou dobírky a to na adresu sídla prodejce. V případě vrácení zboží, které BYLO POUŽÍVÁNO, je ušpiněné, nebo poškozené, si provozovatel vyhrazuje právo vrátit částku poměrně sníženou o vzniklé opotřebení. Kupujícímu bude do 10 dnů vrácena celá částka za zboží (případně snížena o vzniklé opotřebení) + poštovné. UPLATNÍ-LI SPOTŘEBITEL PRÁVO NA ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY, MÁ DODAVATEL DLE §53 odst.10 Občanského zákoníku právo pouze na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží (tím se rozumí náklady za rozbalení zboží, kontrolu zboží, zda je v pořádku - čisté, nepoškozené, kompletní, za zavedení zboží zpět do systému, naskladnění, vystavení opravného dokladu, vrácení peněz zákazníkovi, vrácení zboží zpět do prodeje). Částka je paušálně stanovena na 85,- Kč. Tato částka bude zahrnuta do opravného dokladu, který bude vystaven kupujícímu. Vrácení výrobku dodavateli provádí spotřebitel na vlastní náklady. Záclony,závěsy-Bylo-li předmětem koupě Zboží upravené podle přání Kupujícího (např. obšití záclon a našití stužky, mimo záclon/voálů jejichž výška/šířka byla upravena), lze Kupující oprávněn odstoupit od Kupní smlouvy, avšak Prodávající je oprávněn vrátit mu pouze 50% kupní ceny zboží. Pokud byla sjednána platba za služby (např. provedení úprav Zboží), tak tato částka se nevrací.
Ochrana údajů